O NAS

Cover Group LLC jest agencją ubezpieczeniową działająca w New Jersey z wieloletnim doświadczeniem i indywidualnym podejściem do każdego klienta. Współpracujemy z największymi firmami ubezpieczeniowymi, dzięki czemu zapewniamy najkorzystniejszą ofertę pod względem ceny i zakresu ubezpieczeniowego. Gwarantujemy profesjonalną obsługę i doradztwo ubezpieczeniowe klientom indywidualnym oraz firm i przedsiembiorstw.

Dlaczego Cover Group?

Zyskujesz pieniądze
Porównując oferty różnych towarzystw masz gwarancję, że kupujesz najtańsze i najlepsze ubezpieczenie.
Oszczędzasz czas
Ubezpieczenie samochodu kupisz w kilka minut. Wypełniasz formularz i otrzymujesz wyniki z wielu towarzystw w jednym miejscu.
Kupujesz świadomie
Dzięki przejrzystym wynikom porównania widzisz, co zawiera każda oferta. Płacisz tylko za to, czego naprawdę potrzebujesz.

UBEZPIECZENIE DOMU

Dom

Ubezpieczenie domu - swojego największego majątku - co wziąć pod uwagę?

Ubezpieczenie domu lub mieszkania jest   najważniejszym z ubezpieczeń, gdyż chroni jedną z najcenniejszych rzeczy, które posiadamy. Aby zabezpieczyć należące do Państwa mienie, proponujemy Państwu polisy domów i mieszkań zestawione w pakietach zawierających wszystkie inne niezbędne ubezpieczenia.

Polisa mieszkaniowa znana jako "Homeowner's" ubezpiecza dom lub mieszkanie na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń losowych, takich jak: pożar, huragan, kradzież z włamaniem, akt wandalizmu, uderzenie pioruna...

Standardowa polisa nie pokrywa jednak lub jest ograniczona do $1,500 odszkodowania na drogocenne rzeczy takie jak biżuteria, dzieła sztuki, srebro stołowe, instrumenty muzyczne, kolekcje monet lub znaczków. Dodanie polisy "przedmiotów własnego użytku",  pozwala ubezpieczyć np. pierścionek zaręczynowy, biżuterię, zegarek i srebro.

Dodanie polisy znanej jako "Parasol" umożliwia z kolei wykupienie dodatkowego ubezpieczenia obowiązku cywilnego nawet i do sumy 10 milionów dolarów, które również zapewnia usługę prawną oraz pokrycie kosztów obrony przed sądem.

UBEZPIECZENIE POJAZDU

Pojazd

Co wziąć pod uwagę wybierając ubezpieczenie na pojazd?

Każdy posiadacz zarejestrowanego pojazdu mechanicznego zobowiązany jest do zawarcia umowy obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów, czyli "Liability". Chroni ono przed roszczeniami osób, którym wyrządzono szkodę podczas poruszania się tymże pojazdem.

Uszkodzenia pojazdu spowodowane przez jego właściciela, lub szkody wyrządzone przez niezidentyfikowanego sprawcę możemy naprawić przy pomocy ubezpieczenia "Comprehensive" i "Collision".

"Comprehensive" pokrywa szkody powstałe na skutek np. powodzi, pożaru, gradu, spadających obiektów, włamania, kolizji ze zwierzęciem.

"Collision" pokrywa szkody powstałe na skutek uderzenia z drugim pojazdem, drzewem, budynkiem, barierą drogową, wyrwą w asfalcie.

Stan New Jersey jest jednym ze stanów, w którym właściciel samochodu jest odpowiedzialny za wykupienie ubezpieczenia na wypadek uszkodzenia ciała lub śmierci oraz za zwrot kosztów leczenia, w tym rehabilitacji, które są wypłacane przez polisę właściciela samochodu albo indywidualną polisę kierowcy lub pasażera.

UBEZPIECZENIE FIRMY

Firma

Jak ubezpieczyć swoją firmę?

"General Liability" jest ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej, związanej z prowadzeniem działalności gospodarczej i posiadaniem mienia.

"Property" to ubezpieczenie mienia od ognia, dewastacji i innych zdarzeń losowych, a także od kradzieży z włamaniem  rabunkowym.

"Business Owner's Policy" (BOP) jest rodzajem ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej i mienia połączonych razem w jeden pakiet, który często okazuje się mniej kosztowny dla Ubezpieczyciela niż wykupienie polis indywidualnych.

"Commercial Auto" zawiera obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z możliwością ubezpieczenia pojazdu od szkód spowodowanych przez właściciela pojazdu lub kiedy sprawca szkody jest nieznany.

"Worker’s Compensation" (WC) to polisa ubezpieczająca przed nieszczęśliwymi wypadkami, które miały miejsce bez woli człowieka, a ich bezpośrednią konsekwencją może być uszczerbek na zdrowiu lub zapadnięcie na chorobę zawodową, spowodowaną przez pewne czynniki związane z wykonywaną pracą.

"Professional Liability" to ubezpieczenie odpowiedzialności zawodowej chroniące przed szkodami powstałymi w związku z wykonywaniem czynności zawodowych przez Ubezpieczonego. Ubezpieczenie takie chroni firmę i jej pracowników przed roszczeniami ze strony klientów, wynikającymi z nieprawidłowych czynności zawodowych pracowników.

Kontakt

Jesteśmy do dyspozycji 6 dni w tygodniu. Zadzwoń: (201) 204-0825

 

Oferujemy doradztwo i pomoc przy wypełnianiu dokumentów.